Festival Mystieke Vrouwen op 17 november in Jacobi

Concert kamerkoor Cantiago op zat. 3 november
24 oktober 2018
Present kerstpakkettenactie
16 november 2018
Laat alles zien

Festival Mystieke Vrouwen op 17 november in Jacobi

Van 16 t/m 25 november staan diverse kerken in het teken van ‘mystieke vrouwen’.
In de Jacobikerk is er op zaterdagavond 17 november, aanvang 20.15 uur, een programma rondom kluizenares Alyt Ponciaens, die jarenlang vrijwillig in een kleine cel in onze kerk leefde. Er klinkt onder andere Gregoriaanse zang en muziek van Arvo Pärt en Jeanne Demessieux, uitgevoerd door mezzosopraan Lette Vos, countertenor Jochem Baas en organist Gerrit Christiaan de Gier. De avond sluit af met een vertoning van de film Into Great Silence.
Meer informatie en kaartverkoop via www.mystiekevrouwen.nl.